![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_15-14-33-1024x1024.jpg)
З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення «Виборів президента учнівського самоврядування». 22 вересня 2023 року у Левківському ліцеї успішно пройшли вибори президента учнівської республіки «Гармонія». Усі учні активно взяли участь у виборах і зробили власний вибір, вивчивши програми кожного кандидата у президенти. Хто ж став тим самим очільником шкільної родини?! Про це дізнаємось згодом!
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_15-14-33-1024x1024.jpg)