![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_15-21-49-1024x1024.jpg)
Левківський ліцей гордо зустрічає новопризначеного президента учнівської республіки “Гармонія” – Олександра Данилюка, учня 10 класу з новими, креативними ідеями, планами, задумами!
Натхнення та процвітання тобі, наш президенте!
Левківський ліцей гордо зустрічає новопризначеного президента учнівської республіки “Гармонія” – Олександра Данилюка, учня 10 класу з новими, креативними ідеями, планами, задумами!
Натхнення та процвітання тобі, наш президенте!