![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2024/02/412936168_867243875365943_5601848039977960915_n-1024x768.jpg)
Всеукраїнська акція «Смілива гривня» завершилася для нашого ліцею на позитивній та вдалій ноті – ми все ж змогли разом зібрати гідну суму коштів та допомогти нашим непереборним та відданим захисникам пліч – о – пліч з усією країною! 💰Вдалося зібрати 4463, 70 гривень! 💰3463, 70 – ліцей передав у відділення банку на допомогу ЗСУ, а 1000 – ми передали на потреби швейному обʼєднанню «Левківські бандерівки»! Ми вистоїмо! Ми переможемо! Слава Україні 🩵💛
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2024/02/412936168_867243875365943_5601848039977960915_n-1024x768.jpg)