![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2018/11/Bezimenniy-2.jpg)
Вітаємо Пилипчук Лілію, ученицю 10 класу, призера районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” в номінації “З попелу забуття” за роботу “Один подвиг з мільйонів”
Вітаємо Кучинську Катерину, ученицю 11 класу, призера районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” за роботу “Левківський ліс пам’ятає (з історії партизанського руху)”