![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_18-28-13-583-1024x768.jpg)
Велоспорт є великою частиною майбутнього… Білл Най Сьогодні у Левківському ліцеї відбулися відбіркові змагання з техніки велосипедної їзди “Перший крок до Олімпу” в рамках заходу ” Безпека руху на дорозі” Учасники змагалися у трьох вікових категоріях. Маємо переможців Молодша вікова група: І місце – Кратюк Артем, учень 6-Б класу; ІІ місце – Поліщук Богдан, учень 5-Б класу; ІІІ місце – Матіящук Артур, учень 5-А класу; Середня вікова група: І місце – Окрушко Максим, учень 7-Б класу; ІІ місце – Мороз Євген, учень 7-Б класу; ІІІ місце – Семеній Вадим, учень 8-А класу. Старша вікова група: І місце – Деде Михайло, учень 10 класу; ІІ місце – Сабадаш Артем, учень 11класу; ІІІ місце – Лесик Владислав, учень 10 класу. Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог у фінальному етапі змагань Дякуємо організаторам – Матковському В.Е. та Прихотько О.І. за турботу щодо залучення учнів до велосипедного спорту
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_18-28-13-583-1024x768.jpg)