![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_15-05-27-768x1024.jpg)
В рамках інформаційно-просвітницької акції “Ні, значить ні!” 5 жовтня в нашому ліцеї відбулася зустріч з представницею Міжнародного благодійного фонду “Місія в Україну” , консультанткою-психологинею Наталією Піроговою, яка провела для учнів 9-11 класів тренінг “Профілактика ризикованої поведінки серед молоді”. Підлітки із задоволенням включались у обговорення практичних вправ, висловлювали свої припущення щодо різних стилів поведінки та спілкування в умовах ризиків.✨Дякуємо, що навчаєте нашу молодь відповідальній поведінці, виваженим рішенням та мудрим вчинкам🇺🇦🏫🍂
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_15-05-27-768x1024.jpg)