![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-20_20-54-30-922-1024x456.jpg)
Сьогодні на базі КЗПО “Обласний Центр ДЮТ” Житомирської обласної ради відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування “Публічні виступи”. Учениця 9 класу Поленок Вікторія була активною учасницею засідання. Брала активну участь у майстер-класах та тренінгу: “Невербальна комунікація”, “Особливості відеозйомки”, “Малювання в техніці дудлінг”, “Секрети ораторського мистецтва та публічних виступів’.
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-20_20-54-30-922-1024x456.jpg)