![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2024/02/419883748_883016897121974_3058214325227586441_n-1024x768.jpg)
Сьогодні Левківський ліцей отримав новий шкільний автобус. Транспорт придбали за рахунок співфінансування обласного бюджету та бюджету територіальної громади. 🚌Шкільний автобус – це перш за все, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, безпека у дорозі і, звичайно, спокій батьків кожної дитини 🙏 Дякуємо ЗСУ 💙💛, всім, хто вірить у силу освіти та підтримує нас у здійсненні цих важливих кроків!
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2024/02/419883748_883016897121974_3058214325227586441_n-1024x768.jpg)