![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-21_10-59-31-962-1024x576.jpg)
Що ж таке щастя?… Щастя – це почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим — мрія кожного. Усі прагнуть перебувати в цьому дивовижному стані всебічного задоволення. До Левківського ліцею також завітало щастя😉 учні 1-4 класів виготовляли листівки-щасливки, старшокласники створювали дерево Щастя, а також протягом дня у нашому ліцеї діяла пошта щастя😀💫✨ Будьте щасливими, не тільки у ДЕНЬ ЩАСТЯ, але і кожного дня)))
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-21_10-59-31-962-1024x576.jpg)