![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2021/04/izobrazhenie_viber_2021-04-01_20-38-07-768x1024.jpg)
Прекрасна традиція – збиратися і гуртом наводити лад у школі. Адже школа – це наш другий дім. І в ньому має бути чисто та затишно. І ось після зимового періоду усі працівники та учні початкової школи Левківського ліцею вийшли на суботник, щоб прибрати пришкільну територію.Весняне тепло сприяло загальному настрою. Попрацювали гарно!!! Тепер навколо нашого ліцею чистота й порядок. ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА РОБОТУ !!!
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2021/04/izobrazhenie_viber_2021-04-01_20-38-07-768x1024.jpg)