![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2018/12/IMG-eae546ad1cf44a69867a898f2712ea44-V-1-866x1024.jpg)
Кучинська Катерина, учениця 11 класу, член шкільного лісництва перемогла в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт, представивши проект “Вплив популяції верхівкового короїда на стан насаджень сосни звичайної”.
Кучинська Катерина, учениця 11 класу, член шкільного лісництва перемогла в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт, представивши проект “Вплив популяції верхівкового короїда на стан насаджень сосни звичайної”.