![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-27_20-42-47-1024x768.jpg)
День української писемності та мови -це свято розвитку державної мови.🇺🇦 У 2023 році вперше відзначається 27 жовтня через перехід на новий церковний календар✍️🌻🦉🍁
Традиційно з нагоди свята у Левківському ліцеї 🏫 упродовж тижня проходили різноманітні заходи: інтерактивно-розважальні ігри, виставки, цікаві виховні години, конкурси.Учні мали змогу поринути в багатющий світ краси та принад рідної української мови.☘️На завершення тижня старшокласники та вчителі ліцею долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності -2023, показавши, що ми єдині, сильні та непереможні👍💓 Своїми знаннями рідної мови ми даємо відсіч спробам ворога знищити Україну, нашу націю і культуру..💙💛🍁🏫🇺🇦♥️
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-27_20-42-47-1024x768.jpg)