![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_21-43-09-2-1024x768.jpg)
30 листопада для учнів 10-11 класів провела лекцію з підвищення фінансової грамотності серед молоді доктор філософії зі спеціальності 072 ” Фінанси, банківська справа та страхування” кафедри фінансів та цифрової економіки Державного університету “Житомирська політехніка” Олена ВИГОВСЬКА. Учні дізналися про особливості становлення української гривні з часів незалежності та дослідили 4 покоління банкнот, розглянули можливості планування власного бюджету та способи заощадження особистих фінансів, а також ознайомилися з основними правилами фінансової безпеки в смартфоні та соцмережах 💲🦉🏫💸💰 ℹ️Нові знання, цікава та корисна інформація обов’язково стануть у пригоді нашим учням.🏫🙂. Щиро дякуємо за співпрацю!♥️🇺🇦
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_21-43-09-2-1024x768.jpg)