![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221118_1138101.jpg)
20 листопада ми відзначаємо Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Напередодні свята, психологічною службою Левківського ліцею було проведено ряд заходів, щодо збереження і зміцнення психологічного здоров’я наших вихованців? Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах.??✨???️
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221118_1138101.jpg)