![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-22_17-28-08-409-768x1024.jpg)
19 травня 2023 р. представники учнівської республіки “Гармонія” Левківського ліцею долучилися до звітно-виборчої конференції обласної ради учнівського самоврядування. Лідери зі всієї області представляли себе та проводили демократичні вибори.Учениця 10 класу Поленок Вікторія була обрана на посаду заступника керівника комісії з питань екології та краєзнавства. Вітаємо 👏👏👏 Також для лідерів учнівського самоврядування була проведена екскурсія до Житомирської обласної ради – центру прийняття рішень, що стосуються життя нашого регіону. Координатори учнівського самоврядування відвідали психологічний майстер-клас🇺🇦
![](https://levkivschool.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-22_17-28-08-409-768x1024.jpg)