Мовний табір “The World Outside Out”

Перший день

З 27.05 почав функціонувати літній мовний табір ” The World Outside Out”. Перший день пройшов дуже насичено. Розпочався з організаційних моментів: привітання, презентації назви, девізу, емблеми, пісні табору, ранкової руханки. Кожна команда отримала завдання презентувати себе. Наступними завданнями були: quiz, the station of politeness (квест, станція вічливості). Всі завдання були змагального характеру. Діти залишилися задоволеними і з нетерпінням чекали наступного дня

Другий день

День другий мовного табору розпочався з привітання, ранкової руханки. Далі чекала подорож до музею космонавтики. Діти з великим задоволенням відвідали музей, дізналися багато цікавого про космос, космонавтів, планети, ракети… Після екскурсії наступна наша зупинка була у парку імені Пушкіна. Фотографувалися біля фонтану, завітали в дитяче кафе. У цей день учні 7-Б класу відвідали АТ «Житомирський маслозавод» , де насолодилися екскурсією та поласували вдосталь морозива. Отже, день був досить насиченим, діти з нетерпінням чекали наступної нашої подорожі. Далі буде…

Третій день

День третій мовного табору розпочався з привітання, ранкової руханки. Наступна наша подорож була до драматичного театру. Діти насолоджувалися переглядом вистави “Подорож з драконом” . Цікаве дійство не залишило дітей байдужими. Всім сподобалася вистава. Ми дякуємо акторам за цікаво проведений час. Також мали можливість бути слухачами класичної музики місцевого оркестру.

Четвертий день

Четвертий день у літньому мовному таборі пройшов дуже швидко, але плідно. День розпочався з привітання, ранкової руханки. Діти отримали завдання представити англомовні країни (Great Britain, Canada, the USA… ). Представлення пройшло на “ура”. Діти були досить креативними. Усі молодці!!! З нетерпінням чекаємо наступного дня.

П'ятий день

П’ятий день у мовному таборі “The World Outside Out” був досить цікавим. Розпочалося все з привітання, ранкової руханки та мовленнєвої зарядки. Сьогодні день був присвячений символам англомовних країн. Завданням для дітей було розповісти про їхні символи на англійській мові і намалювати їх на асфальті, пов’язати малюнки зі святом Днем захисту дітей ( Children’s Day), яке святкуємо 1 червня. Після представлення своїх малюнків діти грали в гру “Who are you? ” (Хто ти?). Всім було весело і цікаво.

Шостий і сьомий день

Шостий та сьомий день у мовному таборі “The World Outside Out” пройшли цікаво. Ми продовжуємо з дітьми нашу цікаву  подорож. Протягом цих днів діти відвідали Житомирський маслозавод “Рудь” з екскурсією. Дізналися багато цікавих фактів про завод та його виробництво. У всіх була можливість насолодитися найсмачнішим морозивом в Україні. Ще один день у таборі пройшов досить цікаво.  Дізнавшись цікаві факти про Австралію, діти брали участь у квесті, який мав 10 станцій. Обидва загони були кмітливими і уважними. З  легкістю пройшли всі станції.

Восьмий день

Восьмий день у мовному таборі”The World Outside Out” пройшов дуже швидко і цікаво. Сьогодні ми з дітьми побували в світі “Selfie” (Селфі). Розпочався день з привітання, ранкової аеробіки під музику від учениці 6-А класу Гарбузюк Таміли. Далі ми дізналися історію винекнення слова “селфі”, цікаві факти про перше селфі у світі… Продивилися відео від американських студентів про, те як зробити професійне селфі, для чого взагалі роблять селфі, поради, застереження. Після цього діти табору отримали цікаве завдання. Їм потрібно було зробити селфі, але була цікава умова. Наприклад, зробити селфі із найвищим у школі, зробити селфі із директором школи, зробити селфі зі зеленим кольором, 3D селфі… І так у дітей було 20 умов. Від цього конкурсу у дітей залишилися приємні враження.

Дев'ятий день

Дев’ятий день у мовному таборі “The World Outside Out”був досить насиченим. Сьогодні ми розважалися. Діти були задіяні у конкурсах, які самі придумали та провели. Було дуже весело. Учасники конкурсів отримали солодкі подарунки. І нарешті у нас була довгоочікувана дискотека! На дискотеку діти могли потрапити лише по перепускам. Це міг бути намальований символ Великобританії, прапори англомовних країн. Всі діти були креативними. Молодці!!!

Десятий день

Десятий день у мовному літньому таборі “The World Outside Out” пройшов досить цікаво. Сьогодні у нас закриття. Останнім завданням для діток було узагальнити все, що сподобалося, запам’яталося під час перебування у літньому таборі. Кожен загін створив колаж. У створенні колажу дітям допомагали працівники КЗ “Житомирська районна бібліотека для дітей”. Після презентації ми узагальнили роботу мовного табору і нагородили загони грамотами, подяками, призами. Всі діти були задоволені. З гарним настроєм розійшлися на канікули.