Свята

До Всеукраїнського дня бібліотек(медіатек) учні Левківського ліцею побували на кіностудії FILM.UA в м. Києві, на якій знімали популярні телепередачі” Х-фактор”, “Україна має талант” “Вар’яти шоу”, фільми “Кріпосна”, “Захар Беркут”, “Сторожова застава” та багато інших. Під час екскурсії діти мали змогу зануритись у світ кіно та ознайомитися зі всіма стадіями творчого процесу: від ідеї до втілення її на екран; як проходить озвучка і дубляж, а також де голівудські блокбастери отримують свої українські голоси; як створюються популярні українські мультфільми.
Учні прогулялись по натурмайданчику кіноселища, побачивши повномаштабні декорації до популярних фільмів та серіалів.

До Дня Соборності України в шкільній медіатеці організовано книжкову тематичну полицю “Майбутня доля мислилась соборно!”

Виставка до дня народження Шевченка "Пророчі Шевченкові рядки"

Виставка до 149-ої річниці від дня народження Лесі Українки

Виставка до дня Рідної мови

Виставка до дня Героїв Небесної Сотні

До дня Святого Миколая, за участі 2-Б класу Читання віршів “Розкажу Миколаю про що я читаю”. За участь діти отримали подаруночки

10 грудня, у медіатеці ОНЗ “Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” проводилась правова кіномережа. Учні 5-х класів переглядали відео на тему права дитини та державні символи.

В рамках місячника шкільних бібліотек учні 5-8 класів Левківської школи взяли участь у конкурсі малюнків на тему “Я і моя улюблена книга” та “Бібліотека очима дітей”. А також із задоволенням брали активну участь у літературному брейн-рингу “Книга — друг і порадник.” Діти отримали незабутні враження та цікаву пізнавальну інформацію😃😊