Новини

Прекрасна традиція – збиратися і гуртом наводити лад у школі. Адже школа – це наш другий дім. І в ньому має бути чисто та затишно. І ось після зимового періоду усі працівники та учні початкової школи Левківського ліцею вийшли на суботник, щоб прибрати пришкільну територію.Весняне тепло сприяло загальному настрою. Попрацювали гарно!!! Тепер навколо нашого ліцею чистота й порядок. ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА РОБОТУ !!!

0

З нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету учні 8-11 класів та вчителі Левківського ліцею протестували безпечність своєї поведінки в цифровому світі в рамках Safer Internet Day Challenge 2021, організаторами якого стали мережева академія Cisco та провідні університети України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

0

Левківський ліцей Глибочицької сільської Ради Житомирського району Житомирської області розпочинає набір дітей до 1-го класу (2014-2015 років народження).

Левківський ліцей Глибочицької сільської Ради Житомирського району Житомирської області розпочинає набір дітей до 1-го класу (2014-2015 років народження). Прийом документів буде здійснюватися дистанційно з 15.03.2021 р. по 15.05.2021року. Документи необхідно сканувати (сфотографувати) та надіслати на електронну адресу: levkivecole@gmail.com Заяву батьків Читати далі …

0